Güncellemeler
Buradasınız: Anasayfa / Akıllı Saat / Pebble, Akıllı Kol Saati CES 2013 Fuarında Tanıtılacak [VİDEO]

Pebble, Akıllı Kol Saati CES 2013 Fuarında Tanıtılacak [VİDEO]

Pebble akıllı kol saatleri, 8 Ocak’ta başlayacak olan CES 2013 Fuar’ında tanıtılacak.

pebble exe1 Pebble, Akıllı Kol Saati CES 2013 Fuarında Tanıtılacak [VİDEO]

Apple iWatch bekleye dursun, Pebble adı verilen akıllı saat CES 2013′te tanıtılacak.

“Pebble” adı verilen akıllı kol saati, İOS ve Android platformlarıyla etkileşimli şekilde çalışabilirken, Blackberry ya da Windows Phone tarafında henüz kullanılamıyor. İOS tarafında, İOS 5 ve İOS 6 kullanan iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 ile 4. iPod Touch ve 5. nesil iPod Touch cihazlarıyla etkileşimli olarak çalışabilecek Pebble, Android tarafında ise Android 2.3 ve üstü kullanan tüm cihazlarla etkileşimli bir şekilde çalışabilecek.

Peki Pebble bize neler sunacak?

Öncelikle telefonunuzla Bluetooth üzerinden etkileşime geçen akıllı saat, bağlantı kurulduktan sonra içerisinde bulundurduğu özel uygulamalar sayesinde kullanıcı tarafında birçok özellik kazanıyor. Bu özelliklerden bazıları;

Telefonunuzda bulunan dahili GPS’i kullanarak bisiklet sürerken yada koşarken, mesafe ve hız gibi verilerinize ulaşmanıza olanak sağlayan akıllı kol saati, Telefonunuzda çalan müziği değiştirmek, arayan kişiyi, gelen mesajı ve e-postaları görüntüleme gibi özellikler sunuyor.

Yapısı su geçirmez olan Pebble akıllı saat, USB bağlantısı ile şarj olurken, bir kez şarj edilmeyle 7 günün üstünde kullanım sunabiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Scroll To Top

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin